Alle woonaccesoires Coosa Thuis in De Winkeltjes deze maand 35% korting !
Blikopzeewolde.nl- Coosa Thuis heeft in ‘De Winkeltjes’ ook een tafel met woonaccessoires. Vanaf 1 oktober is alles afgeprijsd met 35% (en Coosa prijsde al heel scherp). Wat resteert van de collectie zijn onder andere enkele lampen en prachtige vazen. De accessoires zijn sfeervol, warm, romantisch en tillen een interieur naar een hoger plan.
Waarom de woonaccessoires eruit gaan? Heel eerlijk? Coosa had wat teveel hooi op de vork genomen.
‘De Winkeltjes’ is een bijzondere shop in shop waarin een winkeltje kan bestaan uit een plank, een tafel of een kast. ‘De Winkeltjes’ is gevestigd in winkelgalerij ‘Ravelijn’
Deel dit artikel
Vacature: VBZ, Verenigd Bedrijfsleven Zeewolde zoekt een voorzitter
Blikopzeewolde.nl- De stichting VBZ, Verenigd Bedrijfsleven Zeewolde, is sinds 2013 de koepelorganisatie van het georganiseerde bedrijfsleven in Zeewolde. De zelfstandige verenigingen Bedrijfskring Zeewolde (BKZ) en de Vereniging Centrumondernemers Zeewolde (VCZ)