Blokfluitensemble BRISK (‘Levendig &Wakker’) in De Verbeelding
Blikopzeewolde.nl- Op zondagmiddag 9 oktober komt BRISK met hun blokfluitrepertoire naar De Verbeelding. BRISK betekent levendig en wakker. “De genadeklap voor het imago van braafheid van de blokfluit”, schreef een recensent ooit. Variatie in stijl en sfeer, virtuositeit en luchtigheid, zijn de ingrediënten voor een concert van dit ensemble. De pers prees het spelplezier, de levendigheid en de prachtige hechte klank. Het kwartet omringt zich altijd met een enorme verzameling blokfluiten.
Vier musici die als gelijkwaardige partners hun muzikale wereld delen: dat vraagt om een enorme inzet en groot onderling vertrouwen. Daarom is Four in One het motto van dit programma, het verwijst ook naar de canon, de bekendste muzikale vorm van vier-in-één: door één melodie na elkaar in te zetten ontstaat een meerstemmig geheel. Canons vormen de rode draad maar ook andere imitatieve vormen zijn aan de orde.
Sinds de oprichting in 1986 gaf BRISK talloze concerten op podia en festivals van naam in vele Europese landen, Canada en Noord- en Zuid-Amerika. De groep maakte radio- en tv opnamen in Nederland en in het buitenland en is op meer dan tien zeer goed ontvangen cd’s en ook op Spotify te beluisteren.
Benieuwd naar dit bijzondere kwartet met niet alledaagse instrumenten? Reserveer dan online tickets.
Datum: zondag 9 oktober. Tijd: 15:00 – 17:00 uur. Locatie: De Verbeelding 25, Zeewolde. Tickets: 25 euro. Kaarten zijn te bestellen via de website www.deverbeeldingzeewolde.nl.