Kennissessies voor ondernemers over toekomst en transities

dinsdag 30 augustus 2022 15:37

Blikopzeewolde.nl- Wat kunnen ondernemers met toekomstbestendigheid en transities?  Horizon Flevoland nodigt ondernemers uit voor het Flevoland Groeit! Event op 29 september op Stadslandgoed de Kemphaan in Almere. Deze editie staat helemaal in het teken van toekomstbestendigheid en de voedsel-, grondstoffen- en energietransitie. Journalist, presentator en ondernemer Sander Schimmelpenninck zet de boel direct op scherp door middel van een levendige en prikkelende discussie op het podium samen met Flevolandse ondernemers over ‘transities’.

Daarnaast kunnen ondernemers tijdens deelsessies inspiratie en kennis opdoen, handvatten krijgen en aan de slag gaan voor hun bedrijf. Van pionieren met voedselproductie en consumptie van de toekomst, restwarmte en hernieuwbare energie, tot efficiëntere productieprocessen en het circulair ontwerpen van producten.

Het event is zowel voor ondernemers die willen weten welke kansen en mogelijkheden de transities hen kunnen bieden als voor ondernemers die al bezig zijn met een of meerdere transities en hierover in gesprek willen. Aanmelden en alvast een plek reserveren voor de deelsessies kan via de eventwebsite.

 

Deel dit artikel

  • Kans op zon in Zeewolde: investeer nu in lokaal opgewekte zonne-energie

    Blikopzeewolde.nl- Zonnepark Bloesemlaan in Zeewolde produceert sinds november 2022 duurzame zonne-energie. Nu krijgen inwoners van Zeewolde de kans om te participeren in het project door te investeren in de ‘ZonneDelen’ van

  • ZZP- bijeenkomst Bedrijfskring met ‘les’ netwerken

    Blikopzeewolde.nl– Voorafgaand aan de maandelijkse businessborrel van de Bedrijfskring Zeewolde, vindt op donderdag 25 mei  van 16.00 – 17.00 uur weer een ZZP bijeenkomst plaats.  In dit uur neemt Aleid

  • Ondernemersmicrofoon Bedrijfskring voor Henri van Knipscheer

    Blikopzeewolde.nl- De ondernemersmicrofoon van de Bedrijfskring Zeewolde is een rubriek waarin steeds een van de leden het naadje van de kous wordt gevraagd. Dit keer Henri van de weg