Kennissessies voor ondernemers over toekomst en transities

dinsdag 30 augustus 2022 15:37

Blikopzeewolde.nl- Wat kunnen ondernemers met toekomstbestendigheid en transities?  Horizon Flevoland nodigt ondernemers uit voor het Flevoland Groeit! Event op 29 september op Stadslandgoed de Kemphaan in Almere. Deze editie staat helemaal in het teken van toekomstbestendigheid en de voedsel-, grondstoffen- en energietransitie. Journalist, presentator en ondernemer Sander Schimmelpenninck zet de boel direct op scherp door middel van een levendige en prikkelende discussie op het podium samen met Flevolandse ondernemers over ‘transities’.

Daarnaast kunnen ondernemers tijdens deelsessies inspiratie en kennis opdoen, handvatten krijgen en aan de slag gaan voor hun bedrijf. Van pionieren met voedselproductie en consumptie van de toekomst, restwarmte en hernieuwbare energie, tot efficiëntere productieprocessen en het circulair ontwerpen van producten.

Het event is zowel voor ondernemers die willen weten welke kansen en mogelijkheden de transities hen kunnen bieden als voor ondernemers die al bezig zijn met een of meerdere transities en hierover in gesprek willen. Aanmelden en alvast een plek reserveren voor de deelsessies kan via de eventwebsite.

 

Deel dit artikel

  • Avond van de Ondernemer: Topondernemers presenteren zich

    Blikopzeewolde.nl- Elk jaar midden november komen ondernemers en genomineerden voor de Topondernemers bijeen in grandcafe/theater The Lux. Deze editie niet meer de Ondernemer- en Centrumondernemer van het jaar, maar de

  • Boeren en tuinders maken werk van paddenstoelen

    Blikopzeewolde.nl- In Nederland worden door bijna 100 bedrijven jaarlijks honderden miljoenen kilogram paddenstoelen gekweekt. Toch bestaat er al een aantal jaren geen opleiding meer gespecialiseerd in het kweken van paddenstoelen. Dit

  • Avond van de Ondernemer: ‘Niets is wat het lijkt’

    Blikopzeewolde.nl- 'Niets is wat het lijkt' is het thema van de 'Avond van de Ondernemer'. Deze wordt donderdag 16 november gehouden in The Lux en is exclusief voor ondernemers uit