Rally voor goed doel start in Zeewolde ‘Mille Tulipani’

dinsdag 31 januari 2023 15:19

Blikopzeewolde.nl- Autoliefhebbers met een maatschappelijke interesse hebben iets om naar uit te kijken; de rally ‘Mille Tulipani’. Het wordt een gezellige rally langs de tulpenvelden  op vrijdag 12 mei. De rally bestaat uit die corsa’s. De route is aangegeven met bolletje/pijltje (net als de fameuze Mille Miglia in Italië). Het is de bedoeling alle drie de Corsa”s af te leggen en de time- trials zo nauwkeurig mogelijk te rijden (secondenwerk!). Tussen de Corsa’s door is er voldoende tijd om te genieten van Italiaanse lekkernijen en gezelligheid. Dit is ook de mogelijkheid om de andere deelnemers en de stichting beter te leren kennen.

‘Het belangrijkste is op deze dag dat er plezier gemaakt wordt’, zegt Mike Kastrop van de stichting Talent4Classics, dat het autoportevenement organiseert. De stichting wil via deze weg financiële middelen inzamelen om jongens en meisjes met een afstand tot de arbeidsmarkt een kans te geven zich te leren en te ontwikkelen.

De ontvangst is om 10.30 mijn Classic Mike aan de Eenspan 21 op het Horsteroarc met koffie en wat lekkers. Om 11.30 start de eerste Corsa.,. Om 15.30 is de finish met een aperitief. Na de prijsuitreiking is er een veiling van uiteenlopende bijzondere objecten. Deelnemers wordt gevraagd een item (of items) voor deze veilig mee te brengen.

Deelnamekosten: 444,–  euro per auto. Aanmelden (tot 31 maart) via info@talent4classics.org

Deel dit artikel

  • Handreiking tegengaan grensoverschrijdend gedrag sportverenigingen

    Blikopzeewolde.nl- Het Mulier instituut, een onafhankelijke stichting waarin onder meer drie universiteiten samenwerken, heeft naar aanleiding van een aantal gevallen van (seksueel) grensoverschrijdend gedrag binnen de jeugdsport, hiervoor een

  • JAM Schoolkorfbaltoernooi KV Wolderwijd/DYZLE

    Blikopzeewolde.nl- Op vrijdag 29 september is het weer tijd voor het jaarlijkse JAM Schoolkorfbaltoernooi op de velden van KV Wolderwijd/DYZLE. Het toernooi begint om 15:45 uur en de prijsuitreiking

  • Sporttalenten Zeewolde kregen workshop Voeding

    Blikopzeewolde.nl- Sporttalenten uit Zeewolde hebben deelgenomen aan een gratis workshop Voeding bij De Beleving in Zeewolde. Zowel sporters van de atletiekvereniging als sporttalenten uit andere sporten in Zeewolde die actief