Snipers U12 met mooi basketbal kampioen
www.blikopzeewolde.nl Na een prachtig half jaar met maar liefst 9 keer winst in 10 wedstrijden is de U12 van basketbalvereniging De Snipers verdiend kampioen geworden. Nadat Corona de vorige seizoenshelft vroegtijdig had beëindigd met een 2de plaats, waren de strijders van U12 nog meer gebrand om te laten zien wat ze in hun mars hadden. Onder leiding van Arjen en met volledige assistentie van Petra werd een hecht team gesmeed dat voor elkaar wilde vechten en er alles voor over had elke wedstrijd weer te winnen.
Het publiek werd verwend met mooie staaltjes basketbal en maakte er telkens weer een mooie wedstrijd van. De beker van de bond is nog onderweg, maar een feestje mag gevierd worden door de Snipers. Nu is het tijd om uit te rusten om volgend seizoen opnieuw te vlammen.
Deel dit artikel
Handreiking tegengaan grensoverschrijdend gedrag sportverenigingen
Blikopzeewolde.nl- Het Mulier instituut, een onafhankelijke stichting waarin onder meer drie universiteiten samenwerken, heeft naar aanleiding van een aantal gevallen van (seksueel) grensoverschrijdend gedrag binnen de jeugdsport, hiervoor een